Red Hat

Menüü

SISEREKLAAM

SISEREKLAAM

Suunaviit, majajuht, reklaamtahvel ja -stend on esimesed asjad, mis Teie firmast silma jäävad. Soovite välja panna silmatorkava logo või tagasihoidliku tahvli? Aitame teid nõu ja jõuga sobiliku lahenduse leidmisel. Portfooliost leiate näidiseid, mõtteid ning ideid. Kui aga soovite teha midagi uut ja enneolematut – mõtleme, analüüsime, pakume lahendusi ning – teeme ära!

VÄLIREKLAAM

VÄLIREKLAAM

Väikesest valguskastist suuremõõtmeliste projektideni. Välireklaami nomenklatuur on pikk, Portfooliost leiate osalise valiku meie senistest töödest.

MUUSEUMID

MUUSEUMID

Muuseumi eksponaatide tootmisel on iga projekt unikaalne. Meie töökojas valminud asju on kasutanud TTÜ Tehnikamuuseum Tallinnas, Jääaja Keskus Äksis, Turku Linnamuuseum, Pilke Muuseum Rovanieimis, Lahti Ajaloomuuseum ja paljud teised.

MÖÖBEL

MÖÖBEL

Meie meeskond on tootnud nii Eesti kui välismaa kaubanduskeskustesse erinevaid stende ja reklaamlahendusi. Reeglina on tegemist toote- või monitori stendidega, aga oleme teinud ka valgustamata logosid, LED kirjasid ja lihtsaid akrüülist brošüürihoidjaid.

AKRÜÜLTOOTED

AKRÜÜLTOOTED

Igapäevaselt tegeleme akrüülpleksi, PVC jt plastikute töötlemisega. See hõlmab nii freesimist, painutamist, graveerimist kui ka liimimist. Võtame vastu kõik tööd alates väikestest brošüürihoidjatest kuni suurte liimitud ja termovormitud valgusreklaamideni.

ERIPROJEKTID

ERIPROJEKTID

Eriprojektide alla kuuluvad lahendused, mida ei saa liigitada reklaami- ega muuseumi otstarbeliseks. Sinna alla kuuluvad nt valgustid, stuudiote mööbel ja erinevad tootmisabinõud.

FREES

FREES

Meil kasutuses olevad kaasaegsed CNC-freespingid lõikavad, freesivad, profileerivad ja graveerivad. CNC-teenust oleme pakkunud alates ettevõtte loomisest ning meil on olemas kogu sellealane oskusteave.

PAIGALDUS

PAIGALDUS

Oleme võimelised paigaldama kõiki meie töökojas valminud projekte. Võtame vastu ka Teie olemasoleva ekspositsiooni või reklaami paigaldamise/demonteerimise.